podcast koho by to zajímalo? | Deník Alarm

Koho by to zajímalo? Nadějné apokalypsy Romana Radkoviče

Roman Radkovič se s institucionalizací těžko smiřoval. V posledním díle podcastu Koho by to zajímalo? vypráví o věcech, které mu pomohly přežít – o kamarádech a o vlastní umělecké tvorbě plné apokalyptických nadějných vizí.

Brit Jensen, Životní Příběhy
Koho by to zajímalo? Nedokonalá přátelství Jaroslava Stránského

Jaroslav Stránský dokáže najít pochopení pro slabosti druhých. V sedmém dílu podcastu Koho by to zajímalo? vypráví o podobách přátelství v rodině a ústavu.

Brit Jensen, Životní Příběhy
Koho by to zajímalo? Cesta Josefa Šopíka ke svobodě

O věci, které většina z nás považuje za samozřejmé, musel tvrdě bojovat. Poslechněte si šestý díl podcastu Koho by to zajímalo?, v němž vypráví Josef Šopík.

Brit Jensen, Životní Příběhy
Koho by to zajímalo? Jak chybné rozhodnutí úřadů změnilo život Věry Kovalčíkové

Po desetiletích práce v ústavu pro práce neschopné chce mít Věra Kovalčíková život ve svých rukou. Další díl podcastu Koho by to zajímalo? je věnován někdejší obyvatelce ústavu sociální péče.

Brit Jensen, Životní Příběhy
Koho by to zajímalo? Co Miloše Šanderu v ústavech neodnaučili

Miloš Šandera v novém dílu podcastu Koho by to zajímalo? vypráví o věcech, které si navzdory těžkému dětství a životu strávenému v ústavech nenechal vzít.

Brit Jensen, Životní Příběhy
Koho by to zajímalo? Vlastní místo podle Karla Čackého

Karel Čacký v novém dílu podcastu Koho by to zajímalo? zazpívá o orangutanech a jim i ostatním návštěvníkům svého domku nabídne plod ze svého vlastního sadu.

Brit Jensen, Životní Příběhy
Koho by to zajímalo? Bojovná péče Bohušky Jablonické

V druhém dílu podcastu Koho by to zajímalo? vypráví Bohuška Jablonická o bojovné péči o lidi a zvířata s osudem podobně těžkým, jako je ten její.

Brit Jensen, Životní Příběhy
Koho by to zajímalo? Začíná podcastová série Brit Jensen a kolektivu Životní příběhy o přeživších ústavní péče

Příběhy přeživších českého ústavnictví nejsou běžné ani jednoduché. Jejich vypravěčky a vypravěči věří, že mají moc měnit zavedené představy o jinakosti, zranitelnosti a dobré péči.

Jan Bělíček