Může se Josh Hawley skutečně stát nástupcem Donalda Trumpa?

Po třech profilových dílech o demokratech dnešní díl podcastu Redneck pitvá republikána Joshe Hawleyho, který by rád převzal otěže „trumpismu“.

Matěj Schneider

Málokdo se v posledních letech tolik snažil stylizovat se do role možného nástupce Donalda Trumpa jako senátor za stát Missouri Josh Hawley. Zatímco donedávna směřoval spíš k jakémusi umírněnějšímu, sofistikovanějšímu „trumpismu“, od vyrabování Kapitolu podporovateli Donalda Trumpa a zpochybňování voleb ze strany republikánských senátorů v čele právě s Hawleym nemůže být o něčem takovém řeč. Dokáže se Hawley z aktuálního dění vzpamatovat? Nebo by z něj mohl dokonce těžit? A je jeho „ekonomický populismus“ skutečný, nebo jde jen o módní pózu? To vše se dozvíte v aktuálním díle podcastu Redneck.

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Alarmu, ale také na SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Podrobnější aktuality o USA si můžete přečíst na Substacku podcastu. Vznik Rednecku podporuje vedle Alarmu také sesterský projekt Voxpot.

Čtěte dále